FORUM MKBIH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM MKBIH

FORUM MLADIH KOMUNISTA BIH
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Pozdrav Drugovi i Drugarice

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj komentara : 8
Join date : 2009-01-11

Pozdrav Drugovi i Drugarice Empty
KomentarNaslov komentara: Pozdrav Drugovi i Drugarice   Pozdrav Drugovi i Drugarice I_icon_minitimeMon Feb 02, 2009 9:52 pm

Dobro nam dosli na prvi forum Mladih Koumunista BIH.Forum je napravljen zbog druzenja i smanjivanja morala danasnjim nazovimo ih "politicarima" i naravno za sve Bosance i Hercegovce koji se ocjecaju Koumunistima.Zelimo vam ugodan boravak na nasem forumu.
Na vrh Go down
https://mkbih.bosnianforum.com
Faternite




Broj komentara : 1
Join date : 2009-12-19

Pozdrav Drugovi i Drugarice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav Drugovi i Drugarice   Pozdrav Drugovi i Drugarice I_icon_minitimeSat Dec 19, 2009 9:16 pm

Faternite, Sarajevo 35 godina. Pozdrav svima
Na vrh Go down
drug_metalac




Broj komentara : 1
Join date : 2010-07-16

Pozdrav Drugovi i Drugarice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav Drugovi i Drugarice   Pozdrav Drugovi i Drugarice I_icon_minitimeFri Jul 16, 2010 9:21 pm

Pozdrav, drugovi i drugarice!
Slucajno naletih na vas forum, i moram priznati da mi je drago sto vidim da postoji ovako nesto. Samo se nadam da ce clanova biti i vise, a pokusati cu i sam da doprenesem tome! Iskoristiti cu priliku da se predstavim: iz Visokog sam, imam 20 godina. Moram priznati da, nazalost, nisam bas opsirno upoznat sa historijom komunizma i ostalim detaljima jer se inace ne bavim drustvenim strukama, ali osnovni postulati su mi svakako poznati.
Nazalost, drzava nam je danas pala nisko i treba nekoga da je podigne, prije svega odlucnu i hrabru omladinu! Ovaj forum je dokaz da takvih jos ima.
Smrt fasizmu, sloboda narodu!
Na vrh Go down
Sponsored content





Pozdrav Drugovi i Drugarice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav Drugovi i Drugarice   Pozdrav Drugovi i Drugarice I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Pozdrav Drugovi i Drugarice
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM MKBIH :: Pokret Mladih Komunista BIH-
Idi na: